Banomix

Este un forum despre un srv de CS sper sa va placa Creat de Rokaru_cbu si de k1dz0r1k

AcasaCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

campmeter nu e bun...

In jos 
AutorMesaj
^Motanelul^
Soldat
Soldat

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 16/02/2008

MesajSubiect: campmeter nu e bun...   Mier Feb 20, 2008 8:52 pm

campmeter la ct nu isi are rostul,adica nu putem apara nici x?suntem aproape obligati sa dam rush deoarece daca ne luam si noi un awp si stam sa pazim x,ceea ce e obiectivul hartii suntem luati la slapuri
parerea mea e ca acest campmeter trebuie scos cel putin de la ct,daca nu chiar de tot,deoarece mi se pare deosebit de greu sa joci de ex cu awp ul,iar obiectivul ct rilor e sa apere x,sa faca camp in x:|
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
De'De
Soldat
Soldat

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 20/02/2008

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Mier Feb 20, 2008 9:31 pm

Pai atunci ar trebui sa ne axam pe partea sa nu mai dati rush ca luati slay sau daca nu stati la x-uri iar slay teroristi sa nu campeze deloc ca ia slay atunci da as fi de acord sa vezi ce haos ar fi.
Sus In jos
OvY
Soldat
Soldat

Data de inscriere : 12/02/2008

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Mier Feb 20, 2008 9:48 pm

si eu sunt d acord sa se scoata campmeter-ul ... Wink
Sus In jos
^Motanelul^
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 2:54 am

ideea cu lasatul sa se dea rush si interzicerea la tero sa faca camp sunt pt a se termina runda cat mai repede,de a se intalni tero cu ct cat mai repede,daca atzi veni toti la x uri din clipa cand incepe runda ct nar avea dc sa dea rush,vati ucide toti in max 40 sec Razz ,daca vati oprit nitel si ct rii nu vad pe nimeni,vor incepe cu rushul,da aveti timp in fiecare runda sa si campati nitel desi adminii va dau slay si nu sunt de acord cu ei sa va dea asa repede,insa majoritatea navem rabdare sa se termine runda
ideea cu campmeter e ca suntem obligati sa dam rush deoarece daca te duci la un x deobicei iti place sa stepti intrun loc,insa campmeter te obliga sa te plimbi prin x si sa te lasi descoperit asa ca mai bine dai rush si poate ai norocul sa prinzi pe cineva si pe la spate Smile ,rezolva cat de cat problema cu campul la tero dar creeaza alte probleme mult mai mari si mai bine il scoateti:)
Sus In jos
De'De
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 3:45 pm

Eu pana la urma nu stiu cine a inventat porcariile astea cu rush-ul cu tzinutul x-ului pana la urma e un free game joci normal fara reguli daca erau reguli cred ca erau facute de cei de la valve insa regulile au aparut destul de curand si ideea mea este ca virugla camperu tine jocu in miscare si nu lasa noobi care nu pot lua un om fata in fata sa stea la pomana doar sa astepte sa vina dupa colt.
Sus In jos
^Motanelul^
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 3:59 pm

de'de fiecare joaca cum se pricepe,poate unii le stiu mult mai bine cu awpul decat cu arma,interzisul camupului nu e o regula pt a restrictiona jocul la tero ci pt a se gasi mai repede si a se termina mai repede runda
iar in ce priveste ce ai zis cu asteptatul...uitate oriunde vrei tu,in orice meci de cs doresti si ai sa vezi ca asa se joaca,acesta e si obiectivul hartii pt care sa inventat x altfel faceau harti fara x fara ostateci fara nimic si gasitziva Razz .vei observa in meciuri ca tero vor sa puna bmb cu orice pretz,nu sa vaneze ct rii,iar ct rii vor dori sa apere x pt a avea un avantaj si ii asteapta la colturi Smile ,daca cineva se crede bun si da rush cu riscul de a te astepta un batalion de tero din toate partile e riscul tau dar nu ii obliga si pe ceilalti la acelasi stil de joc,deoarece fiecare are dreptul sa shil aleaga
Sus In jos
De'De
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 4:09 pm

Pai si daca stai sa o iei logic in realitate ? politia se duce la o anume cladire si asteapta sa vina teroristi sa puna bomba ? Smile) sa fim seriosi teroristi pun bomba si dupa aia afla politia si vine la locul unde e pusa bomba asa se intampla si in cs Smile chiar mai mult ct-ul ar trebui sa se duca dupa tero sa impedice si plantarea bombei Smile deci problemele noastre se bat cap in cap Smile)
Sus In jos
bGd
V.I.P Member
V.I.P Member

Numarul mesajelor : 89
Varsta : 30
Localizare : TiTaN ^
Data de inscriere : 11/02/2008

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 4:20 pm

motane ce scrii frate romane ? scurt si la obiect ! sincer nu am citit ce ai zis Smile)) stiu si eu ca acel campmeter nu e bun...puteai sa zici doar sa il scoata ! apucate de scris carti =))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bgd-sfr.hi5.com
^Motanelul^
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 8:26 pm

mdea scz bgd,am uitat ce miatzi zis pe dtn Razz ,numai scriu romane gata
de'de in realitate,daca politzia de care zici afla tinta unor tero nu se duc toti dupa ei,ci o parte sunt trimisi sa apere,sa tripleze apararea Smile
o parte se duce intradevar dupa tero sa previna plantarea bmb,dar nu ii poti obliga pe toti Smile
Sus In jos
bGd
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 8:52 pm

da asa e...o sa vb cu rokaru si cu kidzor si poate il scoatem Razz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bgd-sfr.hi5.com
De'De
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 9:00 pm

oricum campmeteru a fost scos de mult nu va mai agitati oricum motanelul gg Very Happy sper ca nu te-ai suparat doar mi-am spus punctu de vedere PEACE
Sus In jos
^Motanelul^
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 9:23 pm

defapt de'de ma bucur ca tiai spus punctul de vedere,poate greseam eu Smile ,am deschis acest thread tocmai pt a dezbate si sper ca si la urmatoarele mele threaduri vei face la fel Smile
Sus In jos
bGd
V.I.P Member
V.I.P Member

MesajSubiect: Re: campmeter nu e bun...   Joi Feb 21, 2008 9:39 pm

THREAD CLOSED !
Sus In jos